Slide background
САНТОРИНИ-ИОС-ВЕЛИГДЕН 2019.

- Автобус
- 4 НП во хотел со 3*
- Ferry Пиреа-Санторини-Пиреа
- Факултатива (копнена тура, крстарење
до вулканот и Тирасија, крстарење до ИОС...)

повеќе

Slide background
КАПАДОКИЈА-ВЕЛИГДЕН

- Автобуски превоз
- 3 НП во хотел во Кападокија
- богата факултатива
повеќе

Slide background
НЕАПОЛ-КАПРИ-АМАЛФИ-ПОЗИТАНО-АЛБЕРОБЕЛО

- Автобус
- Ferry (Драч-Бари-Драч)
- 3 НП во хотел со 3*
- Разглед на Неапол и Соренто
- Посета на Капри, Амалфи, Позитано, Алберобело
повеќе

Slide background
ГРУЗИЈА

- АВИОН (Солун - Кутаиси - Солун)
- 4 НП во хотели со 3* и 4*
- Екскурзии спрема програма
повеќе

АПРИЛ 2019.

САНТОРИНИ-ВЕЛИГДЕН
САРАЕВО-ВЕЛИГДЕН
КАПАДОКИЈА-ВЕЛИГДЕН
КРФ-ЛЕФКАДА
КУШАДАСИ-ЕФЕС-ПАМУККАЛЕ
АЗУРЕН БРЕГ-ВЕЛИГДЕН

МАЈ 2019.

ALBEROBELLO-NAPOLI-SORRENTO
CAPRI-AMALFI-POSITANO
ГРУЗИЈА-Св.Кирил
МОСКВА & САНКТ ПЕТЕРСБУРГ

ЛЕТНИ АРАНЖМАНИ-апартманско & хотелско сместување

ХАЛКИДИКИ-KASSANDRA
ХАЛКИДИКИ-SITHONIA
ВРАСНА-villa ARMIRIKI
ОЛИМПИСКА РИВИЕРА-PIERIA
ЈОНСКО МОРЕ
ГРЦИЈА-ОСТРОВИ