TINO&SPA****

-          Хотел & Спа ТИНО**** Свети Стефан 

www.hoteltinosvstefan.com

Се наоѓа во населба Св.Стефан, на околу 100 м. од песочната плажа.

СОДРЖИНИ :

-          ДВОР

Отворен базен, тераса за сунчање, тераса, градина

-          КУЌНИ МИЛЕНИЧИЊА

Не се дозволени

-          АКТИВНОСТИ

Спортски случувања (пренос во живо), жива музика, обиколки со велосипед, пешачки тури, филмски вечери, вечерни забави на плажа, затворен базен, професионално ронење, турско/парно купатило, планинарење, изнајмување велосипеди, џакузи, пинг-понг, билијар, игротека, масажа, спа и велнес центар, рибарење, сауна

-          ХРАНА и ПИЈАЛОЦИ

Мени за посебен режим на исхрана, појадок в соба, бар, ресторан

-          ИНТЕРНЕТ

Достапен во целиот објект – бесплатно.

-          ПАРКИНГ

Бесплатен приватен паркинг

-          БАЗЕН & WELNESS

Базен, pool бар, крпи за базен/плажа, базен со греење, преливен базен

-          УСЛУГИ

Секојдневно чистење, лоби, сеф, автомат за продажба на храна, автомат за продажба на пијалоци, соба за багаж, рент а-кар, ланч-пакети, сувенирница, пеглање, перење на алишта, деловен центар, нон-стоп рецепција, room-сервис, просторија за состаноци и банкети

-          ЗАБАВА

Детска ТВ програма, игралиште на отворено, друштвени игри

-          БЕЗБЕДНОСТ и СИГУРНОСТ

Противпожарни апарати, детектор за чад

-           ОПШТИ

WiFi во цел објект, простор за пушачи, клима, греење, звучно изолирани соби, сеф, лифт, фамилијарни соби, соби за непушачи

 

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД 01.03.2021 – 31.03.2021 – ЦЕНИ по ЛИЦЕ од НОЌ

ТИП СОБА

ПОЛУПАНСИОН

(петок – сабота)

ПОЛУПАНСИОН

(недела-четврток)

1/2 СОБА

27 - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

25 - ПОГЛЕД на ШУМА

25 - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

23 - ПОГЛЕД на ШУМА

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

29 - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

27 - ПОГЛЕД на ЕЗЕРО

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД 01.04.2021 – 30.04.2021 – ЦЕНИ по ЛИЦЕ од НОЌ

ТИП СОБА

ПОГЛЕД ЕЗЕРО ПОЛУПАНСИОН

ПОГЛЕД ШУМА ПОЛУПАНСИОН

1/2 СОБА

32

30

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

33

-

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД 30.04.2021 – 31.05.2021 – ЦЕНИ по ЛИЦЕ од НОЌ

ТИП СОБА

ПОГЛЕД ЕЗЕРО ПОЛУПАНСИОН

ПОГЛЕД ШУМА ПОЛУПАНСИОН

1/2 СОБА

37

35

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

38

-

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД 01.06.2021 – 31.08.2021 – ЦЕНИ по ЛИЦЕ од НОЌ

ТИП СОБА

ПОГЛЕД ЕЗЕРО ПОЛУПАНСИОН

ПОГЛЕД ШУМА ПОЛУПАНСИОН

1/2 СОБА

42

40

АПАРТМАН (3-4 ЛИЦА)

43

-

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ :

-          ДЕЦА до 5,99 год. – БЕСПЛАТНО (во 1/2 соба, без дополнително легло и без вечера; доплата за вечера – 3 € по дете)

-          ДЕЦА од 6 – 11,99 год. – 10 € од ноќ (вклучено дополнително легло и вечера)

-          За престој во АПАРТМАНИТЕ потребно минимум 3 полноплатежни лица, ако има 4 возрасни – се наплаќа за 4 возрасни лица

-          ПОЛУПАНСИОН – вечера, предјадење, главно јадење и десерт

-          Услуги ВКЛУЧЕНИ во ЦЕНИТЕ : појадок, вечера, користење на внатрешен базен, детски базен, спа центар со џакузи, сауна и парна бања, детско игралиште, пинг-понг, билијар, конференциски сали (за настани), WI-FI, паркинг пред хотелот.

-          Можност за ДОПЛАТА за : масажи, третмани и солариум

-          ДОПЛАТА за ПАНСИОН (ручек) – 9 € по лице по оброк (избор по желба – предјадење, главно јадење и десерт)

-          НАПОМЕНА : Во цената НЕ Е вклучена туристичката такса.