APARTHOTEL MOUNT***

-          www.hotelmount.com

 

                                                      Aparthotel MOUNT 3* (Центар)                    

 

Цена во ЕУР за наем на Стдио / Апартман по ноќевање

-10% попуст за уплата до 30.10.2020

Тип на Сместување

Мах.Лица

Спрат

01.Дек   12.Дек 

12.Дек    26.Дек

26.Дек    02.Jан

02.Jан    30.Jан

30.Jан    20.Фев

20.Фев   13.Mар

13.Мар 17.Апр

 

 

Мин.ноќи

2

3

7

7

7

7

3

Студио 2+0

2

I или II спрат

Смена Сабота

61

93

159

111

127

93

61

Студио 2+1

4

70

132

218

143

148

111

71

Aпартман 2+2

6

80

157

236

177

191

136

76

 

 

01.Дек   13.Дек

13.Дек   27.Дек

27.Дек    03.Jан

03.Jан    31.Jан

31.Jан    21.Фев

21.Фев 14.Mар

14.Mар 17.Aпр

Студио 2+0

2

III спрат

Смена Недела

61

93

159

111

127

93

61

Aпартман 5+0

5

83

195

272

206

211

151

83

Aпартман 4+1

6

93

220

282

220

230

168

97

Во цената е вклучено:

Наем на апартман Користење на Spa Центар (Сауна,Парна Бања,Солариум,сала за пинг понг parno);

 

Во цената не е вклучено(Задолжително):

Туристичка Такса 1 еур по лице на ден за возрасни;Деца  7-15 години 0,5 еур;Деца од 0-6,99 години – ГРАТИСХотелско осигурување 0,1 eur по лице на ден   Доплата за Полипансион на база шведска маса- 17 Еur по лице на ден за возрасни;Деца 7-12 години 30% попуст;Деца 2-7 години 50% попуст;Деца 0-1,99 години ГРАТИС