СКОПЈЕ

SOLUN & SPA****

-          Хотел СОЛУН****

www.hotelsolun.com.mk

Хотел Солун, се наоѓа во строг центар на град Скопје, на неколку чекора од главниот плоштад на Скопје, располага со 24 соби, модерно уредени, за сечиј вкус. Хотелот располага со интернет во соба и лоби, сеф, скенер и фотокопир за употреба на гостите.

Собите располагаат со: балкон, телефон, кабловска, тв, сеф, клима, сопствен тоалет, фен, мини бар.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО €, ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

 

СЕЗОНА : МАРТ, ЈУНИ, ЈУЛИ, АВГУСТ, ДЕКЕМВРИ

ТИП СОБА

УСЛУГА

ЕДНО ЛИЦЕ

ДВЕ ЛИЦА

СТАНДАРД 1/1 СОБА

НП

53,5 €

/

СТАНДАРД 1/2 СОБА

НП

64 €

75 €

СТАНДАРД 1/2 СОБА

ПП

79 €

101 €

 

СЕЗОНА : АПРИЛ, МАЈ, СЕПТЕМВРИ, ОКТОМВРИ, НОЕМВРИ

ТИП СОБА

УСЛУГА

ЕДНО ЛИЦЕ

ДВЕ ЛИЦА

СТАНДАРД 1/1 СОБА

НП

62 €

/

СТАНДАРД 1/2 СОБА

НП

75 €

86 €

СТАНДАРД 1/2 СОБА

ПП

83,5 €

105 €

-          ДОПЛАТА за користење на спа-центарот : 15 € на ден

-          ДОПЛАТА за паркинг : 10 € на ден