villa SALA

ВИЛА САЛА лоцирана во Ксамил се наоѓа на 400м од плажа, до плажа има 7мин пешачење. Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2022

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација, попустите не можат да се комбинираат

 

KSAMIL - VILLA SALA

ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ

1/2 ( стд за 2 лица)

1/3 ( стд за 3 лица)

1/3 Мезонет( за 3 лица)

1/3 Апп со одделена спална на приземје

1/4+1 ( стд за 4 лица)

Коментар

27.05-03.06.2022

7

69

79

89

99

109

Промо

03.06-10.06.2022

7

129

139

149

159

169

Промо

10.06-17.06.2022

7

169

179

189

199

209

 

17.06-24.06.2022

7

189

199

209

219

229

 

24.06-01.07.2022

7

209

219

229

239

249

 

01.07-08.07.2022

7

259

269

279

289

299

 

08.07-15.07.2022

7

299

309

319

329

339

 

15.07-22.07.2022

7

299

309

319

329

339

 

22.07-29.07.2022

7

299

309

319

329

339

 

29.07-05.08.2022

7

299

309

319

329

339

 

05.08-12.08.2022

7

299

309

319

329

339

 

12.08-19.08.2022

7

299

309

319

329

339

 

19.08-26.08.2022

7

289

299

309

319

329

 

26.08-02.09.2022

7

259

269

279

289

299

 

02.09-09.09.2022

7

169

179

189

199

209

 

09.09-16.09.2022

7

149

159

169

179

189

 

16.09-23.09.2022

7

129

139

149

159

169

Промо

23.09-30.09.2022

7

79

89

99

109

119

Промо

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Меџитлија: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 50€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку граничен премин Меџитлија:

Битола (Пред спортска Сала) – 50€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 50€
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :

00:00 h Скопје (Дрводекор) – Трансфер
00:45h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – Трансфер
00:00h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер
01:30h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол, Дреново) – Трансфер
02:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил) – Трансфер
03:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)
03.30h Ресен (спроти автобуска станица)–Трансфер
04:00h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер
04.15h Струга (Хотел Дрим) –Трансфер

РЕЗЕРВИРАЈ АРАНЖМАН