хотел PANORAMA & SPA****

www.panoramaspa.mk

Хотелот располага со 20 соби и апартмани, или има капацитет за 48 лица.

ЦЕНОВНИК за ПЕРИОД : 22.09.2021 – 10.12.2021

 

ЦЕНА по СОБА – на ден (за 2 лица)

Тип соба

Услуга

22.09.2021 – 10.12.2021

1/2 соба

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

70 €

Супериор соба

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

80 €

Јуниор Апартман

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

100 €

ДЕЛУКС Апартман

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

120 €

-          Во цената е вклучено: доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, вода по собите, карта за жичарата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наоѓа на ски терените во Крушево.

-          Според уредбите и протоколите за користење на СПА центарот можат да се користат базенот, двете водни лежалки, двете топли лежалки и сауната и тоа во закажан термин од два часа дневно, во еден ист термин максимум 4 соби, односно 8-10 лица. Исто така, масажите се дозволени за користење меѓутоа тие се доплаќаат екстра.

-          Во супериор, јуниор и делукс има опција за сместување на трето возрасно лице или две деца до 12 год, за трето возрасно лице или деца над 8 год се доплаќа 10 евра по ноќ ВВ по лице.

-          Дополнителен оброк ручек или вечера се доплака 10 евра по лице, за деца под 8 год 5 евра по лице.