Контакт

Телефон - централа 047 232 988
Телефон - аранжмани 047/232 980
Е-пошта info@palas.mk
Испрати порака

Ние користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето искуство на нашиот веб сајт.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ