ЈУЖНА ИТАЛИЈА ВЕЛИГДЕН бус+ferry (4 ноќевања) СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈ

CAMPANIA & PUGLIA - двата најпривлечни региони во Италија на дланка за Велигден...богатство од култура, кулинарски специјалитети, сјај и гламур, архитектура и мноштво археолошки, антички и мистични локалитети !

повеќе

САНТОРИНИ - ВЕЛИГДЕН бус+ferry (4 ноќевања) СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Симболот на грчкиот туризам, наречен Санторини, а препознатлив по куќичките од бел камен со плави покриви, за најголемиот Христијански празник Велигден е центар на светот!

повеќе

СИЦИЛИЈА - ЛЕТНА АВАНТУРА (9 ноќевања) ТОП ЦЕНА - проверете!

„Да се види Италија без да се види Сицилија воопшто не значи да се види Италија, бидејќи Сицилија е поим за сè“.

повеќе

СЛЕДЕТЕ ГИ НАШИТЕ ПОНУДИ И БАРАЈТЕ НАПИС „РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ“!

Аранжмани

Актуелни аранжмани

INSTAGRAM

@t.a.palas

Ние користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето искуство на нашиот веб сајт.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ