ЈУЖНА ИТАЛИЈА (ВЕЛИГДЕН) автобус СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА

Сместен во прегратките на Везув, НЕАПОЛ е опколен со неверојатна природна убавина...уверете се зошто КАПРИ е островот каде светскиот џет-сет се чувствува како дома, а КОСТА АМАЛФИТАНА со питорескните АМАЛФИ и ПОЗИТАНО ќе Ве воодушеват...

ПОВЕЌЕ

СИЦИЛИЈА-ВЕЛИГДЕН (авионска програма)

„...На шестиот ден, Бог го исполнил своето дело…и задоволен од сета убавина што Тој ја создал, ја зеде земјата во рацете и ја бакна... Таму каде што ги стави своите усни - Тоа е Сицилија...

повеќе

САНТОРИНИ 1.Мај (автобус&ferry)

Монденски, незаборавен, традиционален...остров кој ќе ве остави без здив, најромантичниот остров на светот !!!

повеќе

CELESTYAL КРСТАРЕЊА

Почувствувајте ја романсата на Егејот, на ново возбудливо крстарење. Посетете ги најпознатите волшебни грчки островски дестинации околу Егејското Море, каде културата, историјата, чистите плажи и рибарските села - „застанати“ во времето, Ве очекуваат...

ПОВЕЌЕ

Аранжмани

Актуелни аранжмани

INSTAGRAM

@t.a.palas

Ние користиме колачиња со цел да го подобриме Вашето искуство на нашиот веб сајт.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ